Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/uhrak.eu/www.uhrak.eu/wordpress/wp-content/themes/centilium/header.php on line 242

Den sedmý sportovní a stejkový

Dnes Domču do práce nevezu. Má volno a chce se vyspat. Tak jdeme zahrát golf na hřiště, kde jsem měl v plánu hrát Southampton open. Na to, že je pondělí, je tady docela fullka. Myslel jsem si, že patřím k těm rychlejším golfistům. A když tady na to tak koukám, tak třeba větší část českých golfistů by tady mělo asi problém, protože je tu frmol. Hrají před námi 3 starší pánové, kteří nás nijak nezdržují a to ani nehledáme míčky. Dokonce za námi hrají další 4 důchodci a stíhají nám. Inu, jiný kraj… nebo by se dalo říct, že konečně někdo, kdo dodržuje tempo hry.
Po golfu si dáme chvíli odpočinek a jdeme pro Domču s Alexem a bereme je na steak. Beefeater je řetězec, který jsem poprvé (a zatím naposledy – a to jsem nevěděl, že to je řetězec), navštívil při cestě po Skotsku, na břehu jezera Ness v Iverness. Tam mě místní steak dostal a když jsem ho viděl v Southamptonu, nemohl jsem tam nejít. Byl dobrý!
No a večer jdeme na pivo do pubu, kde se hraje fotbal Anglie:Slovensko a dokonce Slovensko chvíli vyhrává. Ale jen chvíli.

  • Credit: Cvrcek (c) 2017
  • Taken: 4 Září, 2017

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *