Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/uhrak.eu/www.uhrak.eu/wordpress/wp-content/themes/centilium/header.php on line 242

Eurotrip – den první

A začínáme 14 denní cestu po Evropě. Jedeme za dětmi. Přes Rakousko – Německo – Belgii – Francii do Velké Británie do Southamptonu a potom dál přes Francii – Belgii – Holandsko – Německo Do Dánska do Kopenhagenu a domů přes Německo – Polsko a Českou republiku.
Ráno vyrážíme kolem sedmé a v plánu máme asi nejdelší kus cesty. Za Bratislavou zažíváme „šengen“ a první prostoj na rakouské hranici. Hned za Vídní chytáme první větší a delší stau, ale jelikož snad všude kromě Slovenska funguje RDS-TMC, přepočítává naše auto trasu a zdržení máme malé. Ale i tak cestou Rakouskem a Německem nám naše CB stanice hlásí „Pozor, nebezpečné místo“ a často potkáváme větší či menší stau. Chvíli přemýšlíme, že to vezmemem přes Stuttgart, ale potom to bereme na Frankfurt a za Frankfurtem to kotvíme v #pičoreskysity Idstein, které je fakt hezké. Jdeme se projít městečkem a večeříme u místího Itala.

  • Credit: Cvrcek (c) 2017
  • Taken: 29 Srpen, 2017

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *