Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/uhrak.eu/www.uhrak.eu/wordpress/wp-content/themes/centilium/header.php on line 242

Pohár prezidenta

Minulý měsíc mi to nevyšlo, protože byly závody EBH a tak jsem vyrazil na turnaj ŽRGK golf túry až po dvou měsících, tentokrát do Malacek. Navíc se koná Pohár prezidenta, tak by snad mohlo přijet dost lidí. Jedeme už v pátek, protože v sobotu začínáme v 9:00 a jako zástupci pořadatelů bychom tam měli být brzy. Dáváme jedno kolo a je večer a jdeme spát do města. Trošku schizofrenie, protože se večer domlouváme na snídani o sedmé. Ráno v 7:00 stojíme u vstupu do restaurace a NIKDO. No, asi až v 7:30. V 7:30 zase nikdo, ale to se nám už nechce čekat, tak se balíme a odjíždíme na golf bez zaplacení a s klíči od apartmánu. Na dva telefony se dovolat nemůžeme, posílám SMS. (odpověď přišla až v 10:14) Dál to ani nebudu rozebírat. Snídani jsme si dali na hřišti.
Od noci prší, ale dívám se na radar a prognosticky odhaduji, že po 9:00 přestane pršet. Stalo se! Prší nám jen trochu a jen první jamku. Vychází slunko a až do konce turnaje je super počasí.
Ve flajtu jsme 4 singlisti a všichni si myslíme, že 15-letý Juraj by měl vyhrát. Je mladý a má našlápnuto na dobrou hru. Mě se povedl longest drive na 12. jamce. Aspoň něco. Inu „aj slepá veverička nájde oriešok“ aneb „prostě jsem se dobře trefil“.
Turnaj se povedl. Cosi jsem pofotil, dokonce i zahrál. I Eika měla dobrý pocit ze své hry. Vypadá, že se zase začíná trefovat a začíná ji to zase trochu bavit. Jen neusnout na vavřínech 🙂 Vyhlásily jsme výsledky a seděli ještě docela dlouho v clubhouse.

Link na fotoalbum (tentokrát na stránce ŽRGK)

  • Credit: Cvrcek (c) 2017
  • Taken: 10 Červen, 2017

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *