Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/uhrak.eu/www.uhrak.eu/wordpress/wp-content/themes/centilium/header.php on line 242

Hole In One

tmp_24486-img_0664-1-2001700437 tmp_24486-img_0665-1-1629051423

A je to tady. Vyrazili jsme na Kanárské ostrovy za golfem. Přesněji do Salobre golf resortu. Mají tady 2 hřiště. Old (south) course a New (north) course. Old je normální, dalo by se říct, že „takové naše“. Zato New je (jak sami píší) crazy, bláznivé. Na něm si připadáš, jak kamzík. Rokliny a kopce, úzké fairwaye, greeny za roklí… Jedna 5 párová začíná drivem přes 200m roklinu. Opravdu crazy!

Hrajeme tady na střídačku Old / New a dnes jsme hráli 4.den, podruhé New, rozděleni na mužský a ženský flight. Baby hráli Texas čtveřic a hřiště daly za +2. Super výsledek.

My jsme hráli jamkovku – já a Eda, Rolo a Juro. Měli nad námi stále trochu navrch. Já a Rolo jsme šli z bílých PRO tee a Edo a Juro ze žlutých. Až přišla jamka č.14. 4 par, z bílých 306m. Hrál Rolo a zahrál někde k autu. Já na střed fairwaye, ale byla šance, že ji nenajdeme. Rolo dal provizorní a tak já taky.Rolo hrál svůj první míček a měl to asi 30m na green. Já nenašel ani jeden svůj, tak jsem dropoval vodu. Však nehrajeme mistrovství klubu a přijeli jsme si zahrát. Chipl jsem si na 3m od greeny. Měl jsem pocit, že jsou všichni na greenu a tak jsem vytáhl vlajku. Ozval se Juro, že „daj ju späť, ja som ešte mimo greenu“. A ejhle: ono to nejde! A říkám: „ale tam je loptička!“. Kvůli tomuto mě ten golf baví! Ten super pocit, když dá Rolo birdie a Ty jsi o dvě rány lepší!

Ano, chvíli jsem měl dilema, jestli tam skončila první nebo druhá (třetí) rána. Musel jsem zavzpomínat, kdy jsem si naposledy byl jistý, který míček hraju. Ale vzpomněl jsem si, že před 2 jamkami jsem míček identifikoval ve vodě a tak to byl regulérní Hole In One na 4 páru, ze vzdálenosti 306m z bílých PRO tee.

2 comments

  1. Okrem toho, že sme bledli závisťou (ale priali sme Ti) Rolo, Edko a ja, tak to aku hubu mali otvorenú Španieli a najmä Poliaci, ktorí tam mali turnaj, tak na to nezabudnem. Juraj

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *