…v lese

 

…a když jsem ráno seděl už druhou hodinu s foťákem na posedu, říkám si, že ta příroda by byla bez lidí spokojenější

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *