Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/uhrak.eu/www.uhrak.eu/wordpress/wp-content/themes/centilium/header.php on line 242

LPD na Polomu

Asi před dvěmi měsíci, když jsme seděli s Ferom a Kasom na pivu, padla otázka, jestli zase nevyrazíme na nějaký portejbl. Bylo by dobré trochu zavysílat, ale hlavně se sejít a udělat si guláš. Nejbližší termín byl 23.7. a tak slovo dalo slovo a já nás přihlásil na LPD jako ET-120.
Fero nachystal maso, mě pověřil vařením a s malým zpožděním beru Šampusa, Kasa a parkujeme u Fera před domem, abychom naložili stožáry. Fero se zastavuje pro Petra Vlčince a jedeme.
Nejdříve povinný šampus od Šampusa, postavit antény, nakrájet cibuli, zapojit baterky, oloupat brambory, vyzkoušet vysílačky za hojného podlévání a nezapomenout dochutit guláš.
Sem tam nás někdo přijel navštívit a tak se ukázal Milan ze Brodna s Jankom AXE a Edo z Nesluše, Domča s Maťou a asi miliarda cyklistů, kteří si udělali svůj prvo i posledno cyklovýstup na Polom a sem tam nějací další návštěvníci.
Guláš se asi povedl, protože ráno v kotli zůstala jen 1,5 porce.
Nevím, jaký bude závodní výsledek, ale protože nám vyšlo skvělé počasí, výjezd hodnotíme jako veleúspěšný.

Úvodní stránka » LPD na Polomu » 2016 » 2016'07 CL Letní polní den
J20160723_132324

2016'07 CL Letní polní den (69)

Po velmi dlouhé době jsme vyrazili na kopec se zúčastnit nějakých CB závodů

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *