Warning: A non-numeric value encountered in /data/www/uhrak.eu/www.uhrak.eu/wordpress/wp-content/themes/centilium/header.php on line 242

Sázka na prezidenta – výsledek tipovací soutěže

A je to tady.
Chtělo by se mi napsat, že to dopadlo tak, jak většina nepředpokládala, ale bohužel většina rozhodla a zvítězil (chtělo by se napsat staronový) starý prezident. Tím starý myslím starý, opotřebovaný člověk, který podle mého soudu už nemá co této zemi dobrého nabídnout. Zvítězil snad tím, že oslovil tu paranoidní část voličů, kterým je v podstatě jedno, kdo je zastupuje, jak vystupuje a že nás dehonestuje všude, kde otevře ústa.
Ale jak řekl pan Horáček: žil jsem v době, kdy žádné volby nebyly, tak buďme rádi i za to, že jsme volby měli a mohli si někoho vybrat.
Já jen doplním citát z notoricky známého filmu: „dávám bolševikovi rok, maximálně dva“ a doplňuji, že těch 40, co tu vydrželi oni, ON tu nevydrží.
A teď vyhlášení: „tramtaratá“
Vítězem se stává a flašku irské whisky Jameson vyhrává Miro von Trenčín se svým nejbližším tipem 51,0% pro Z (jako zombie) s rozdílem necelých 0,4%
!!! MIRO GRATULUJI !!!

3 comments

  1. Většinu dětského času poslouchají malé děti své rodiče, škoda, že si rodiče neuvědomují, že občas je dobré poslouchat i své děti.

  2. Díky Miro. Cenu předám Marii von Špk, která byla v podstatě skoro stejně daleko od správného tipu a obsadila hezké druhé místo. No a ty se můžeš přidat do další vyhlášené soutěže…

  3. Dakujem Martin, vzdy sa z vyhier tesim, ale toto vitazstvo, ktore je sklamanim pre tolko mojich znamych u susedov, mi nerobi radost. Preto vyhru darujem tomu smutnemu volicovi Drahosa z Ciech, ktory bol najblizsie vysledku. Na zapitie zialu????

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *